RG3216V-1871-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-1871-W-T1
JLCPCB Part #
C3947969
Description
-55℃~+155℃ 1.87kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS