RG3216V-1740-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216V-1740-W-T1
JLCPCB Part #
C4099943
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 174Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS