RG3216V-1650-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-1650-W-T1
JLCPCB Part #
C4257073
Description
-55℃~+155℃ 165Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS