RG3216V-1472-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-1472-P-T1
JLCPCB Part #
C4098772
Description
-55℃~+155℃ 14.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS