RG3216V-1471-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-1471-P-T1
JLCPCB Part #
C4007361
Description
-55℃~+155℃ 1.47kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS