RG3216V-1430-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-1430-B-T5
JLCPCB Part #
C4297694
Description
-55℃~+155℃ 143Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS