RG3216V-1400-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-1400-D-T5
JLCPCB Part #
C4282708
Description
-55℃~+155℃ 140Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS