RG3216V-1302-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-1302-B-T5
JLCPCB Part #
C4324284
Description
-55℃~+155℃ 13kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS