RG3216V-1272-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-1272-W-T1
JLCPCB Part #
C4347077
Description
-55℃~+155℃ 12.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS