RG3216V-1212-D-T5
MFR.Part #
RG3216V-1212-D-T5
JLCPCB Part #
C3916202
Description
-55℃~+155℃ 12.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS