RG3216V-1202-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-1202-B-T5
JLCPCB Part #
C4216827
Description
-55℃~+155℃ 12kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS