RG3216V-1152-P-T1
MFR.Part #
RG3216V-1152-P-T1
JLCPCB Part #
C4081913
Description
-55℃~+155℃ 11.5kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS