RG3216V-1130-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-1130-B-T5
JLCPCB Part #
C4228386
Description
-55℃~+155℃ 113Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS