RG3216V-1101-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-1101-W-T1
JLCPCB Part #
C4080712
Description
-55℃~+155℃ 1.1kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS