RG3216V-1071-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-1071-W-T1
JLCPCB Part #
C3935990
Description
-55℃~+155℃ 1.07kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS