RG3216P-86R6-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-86R6-B-T1
JLCPCB Part #
C1695398
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 86.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS