RG3216P-80R6-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-80R6-B-T5
JLCPCB Part #
C4147392
Description
-55℃~+155℃ 250mW 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS