RG3216P-7872-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-7872-B-T5
JLCPCB Part #
C4248382
Description
-55℃~+155℃ 250mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS