RG3216P-7321-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-7321-B-T5
JLCPCB Part #
C4189472
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS