RG3216P-6981-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-6981-D-T5
JLCPCB Part #
C4243708
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.98kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS