RG3216P-6653-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-6653-D-T5
JLCPCB Part #
C3973133
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS