RG3216P-5232-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-5232-B-T1
JLCPCB Part #
C1695895
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 52.3kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS