RG3216P-5101-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-5101-B-T1
JLCPCB Part #
C6643237
Description
-55℃~+155℃ 250mW 5.1kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS