RG3216P-3830-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-3830-D-T5
JLCPCB Part #
C2126123
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 383Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS