RG3216P-3650-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-3650-B-T1
JLCPCB Part #
C4349406
Description
-55℃~+155℃ 250mW 365Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS