RG3216P-3572-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216P-3572-B-T5
JLCPCB Part #
C1697559
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 35.7kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS