RG3216P-3483-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-3483-B-T5
JLCPCB Part #
C4180705
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS