RG3216P-3482-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-3482-B-T1
JLCPCB Part #
C3921221
Description
-55℃~+155℃ 250mW 34.8kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS