RG3216P-2743-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-2743-D-T5
JLCPCB Part #
C2125794
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 274kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS