RG3216P-2550-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-2550-B-T1
JLCPCB Part #
C1695358
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 255Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS