RG3216P-2050-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216P-2050-B-T5
JLCPCB Part #
C4137306
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 205Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS