RG3216P-1962-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-1962-B-T5
JLCPCB Part #
C4044716
Description
-55℃~+155℃ 19.6kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS