RG3216P-1333-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-1333-B-T5
JLCPCB Part #
C1696184
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 200V 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS