RG3216P-1203-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-1203-B-T5
JLCPCB Part #
C1695091
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS