RG3216P-1183-B-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216P-1183-B-T1
JLCPCB Part #
C1695968
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 118kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS