RG3216P-1180-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-1180-B-T1
JLCPCB Part #
C1695563
Description
118Ω 200V 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS