RG3216P-1072-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-1072-B-T5
JLCPCB Part #
C4165388
Description
-55℃~+155℃ 10.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS