RG3216N-9533-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-9533-B-T5
JLCPCB Part #
C1729978
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 953kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS