RG3216N-8250-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-8250-B-T5
JLCPCB Part #
C1722515
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS