RG3216N-8062-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216N-8062-B-T5
JLCPCB Part #
C1722454
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 80.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS