RG3216N-7870-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-7870-D-T5
JLCPCB Part #
C4208845
Description
-55℃~+155℃ 250mW 787Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS