RG3216N-7680-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-7680-B-T5
JLCPCB Part #
C1722602
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS