RG3216N-66R5-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-66R5-D-T5
JLCPCB Part #
C4310195
Description
-55℃~+155℃ 250mW 66.5Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS