RG3216N-6653-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-6653-B-T5
JLCPCB Part #
C4063801
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS