RG3216N-6650-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-6650-D-T5
JLCPCB Part #
C3946738
Description
-55℃~+155℃ 250mW 665Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS