RG3216N-6203-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-6203-W-T1
JLCPCB Part #
C4201953
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS