RG3216N-6200-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-6200-B-T5
JLCPCB Part #
C1721699
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS