RG3216N-6193-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-6193-B-T5
JLCPCB Part #
C3941947
Description
-55℃~+155℃ 250mW 619kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS