RG3216N-5901-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-5901-D-T5
JLCPCB Part #
C1701444
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 5.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS