RG3216N-3601-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-3601-B-T5
JLCPCB Part #
C4199319
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS